Кришталева чистота: в A136 Highlight Tower встановлять спеціальну систему очищення води
Новини та акції

Кришталева чистота: в A136 Highlight Tower встановлять спеціальну систему очищення води

12.01.2021
Кришталева чистота: в A136 Highlight Tower встановлять спеціальну систему очищення води

Вода і повітря – це життя. Якість життя в цілому багато в чому визначається якістю споживаної води і якістю повітря, яким дихаємо. Група компаній DIM продовжує робити все, щоб створити у своїх комплексах максимально комфортні умови для життя. Крім індивідуальних систем очищення повітря, завдяки яким можна відчувати себе немов на альпійському лузі навіть в центрі столиці, в ЖК A136 Highlight Tower встановлять багаторівневу систему очищення води. Завдяки їй в кожній квартирі буде бездоганно чиста питна вода.


Від якості води багато в чому залежить не тільки самопочуття і стан здоров'я, але також продуктивність і розумова діяльність людини. Щоб забезпечити інвесторів A136 Highlight Tower кришталево чистою водою, в ЖК буде встановлена ​​спеціальна система доочистки. Вона забезпечить видалення магнію, амонію, нітратів та нітритів, а також пом'якшить воду і виведе з неї важкі метали.


Система доочистки води буде встановлена ​​в приміщенні насосної, а очищена вода у квартири подаватиметься централізовано. Таким чином вже доочищену воду можна буде використовувати як для приготування їжі, так і для прання, прибирання або прийняття душу.


Мешканці комплексу A136 Highlight Tower зможуть оцінити й інші вигоди очищеної води. Тому що доочищення води дозволить уникнути слідів патьоків і накипу на сантехнічних приладах і водонагрівальних елементів, а отже – поломки чайників, кавоварок і бойлерів, також можна буде істотно заощадити на замовленні артезіанської води, використовуваної для приготування їжі.


Підвищуйте якість свого життя з А136 Highlight Tower – переходите на новий рівень!

Залишити заявку

06.01.2021
А136 Highlight Tower щиро вітає вас із Різдвом Христовим!
попередня публікація
19.01.2021
Колівінг в А136 Higlight Tower – найкраще місце для роботи і життя
наступна публікація
Зателефонувати нам