м. Київ, вул. Антоновича, 136-138Дивитись на мапі

Чисте повітря в самому центрі

10.07.2020
Чисте повітря в самому центрі
Нещодавні пожежі, дим, постійний смог від машин, час, який ми провели в режимі самоізоляції, змінили наші цінності. Ми усвідомили, що впливає на здоров'я, якість і тривалість життя.

Повітря. Без нього ми не зможемо жити. Про важливість його ми не думаємо.

Ми, група компаній DIM, - думаємо. Тому для інвесторів житлового комплексу А136 ми пропонуємо індивідуальну вентиляційну установку з очищенням повітря без рекуперації. Вона забирає свіже повітря з вулиці. Вентиляційна установка очищає повітря від шкідливих газів, неприємних запахів, алергенів, наприклад, шерсті домашніх тварин, і дрібнодисперсного пилу. Екологічна обстановка в столиці далека від благополучної.
кондиціонер і встановлені склопакети не в змозі зупинити проникнення забрудненого повітря всередину вашої оселі. Провітрювання мало ефективно, коли за вікном жвава центральна вулиця. Ви хочете жити в центрі? Так- не відмовляйте собі в цьому задоволенні. Давайте побалуємо вас. Побалуємо чистим повітрям.Ми спроектували спеціальні приміщення для установки вентиляційної системи. Вони зберігають єдину архітектурну цілісність фасадів. Ми надамо вам індивідуальні вентиляційні установки, які ви купите і зробите необхідну розводку по своїй квартирі згідно з вашим дизайн-проектом.Хочете знову опинитися в швейцарських Альпах або італійських Доломітових Альпах? Купуйте квартиру в А136. І насолоджуйтеся улюбленим видом рідного міста і кристально чистим повітрям!

Ми спроектували спеціальні приміщення для установки вентиляційної системи. Вони зберігають єдину архітектурну цілісність фасадів. Ми надамо вам індивідуальні вентиляційні установки, які ви купите і зробите необхідну розводку по своїй квартирі згідно з вашим дизайн-проекту.

Хочете знову опинитися в швейцарських Альпах або італійських Доломітових Альпах? Купуйте квартиру в А136. І насолоджуйтеся улюбленим видом рідного міста і кристально чистим повітрям!
26.06.2020
На День Конституції України відділ продажів ЖК A136 Highlight House працює у звичайному режимі
попередня публікація
06.08.2020
A136 – комплекс сучасних технологій будівництва
наступна публікація