м. Київ, вул. Антоновича, 136-138Дивитись на мапі
A136 HIGHLIGHT HOUSE

A136 HIGHLIGHT HOUSE

Бути на висоті, підвладній обраним.

Kitchen

терміни введення в експлуатацію: 1 квартал 2022 року

A136 Highlight House — житловий комплекс бізнес-класу поруч з основними магістралями та історичним центром Києва. A136 поєднує в собі сучасні технології будівництва, унікальну архітектуру і вигідне розташування.

Інформація про забудовника

A136 Highlight House
PreviewPreview small

Група компаній DIM – девелопер повного циклу, який надає послуги з проектування й будівництва, продажу та обслуговування нерухомості. До складу DIM входять будівельні компанії, архітектурне та дизайн бюро, агентство нерухомості та керуюча компанія.

Група компаній була сформована в 2014 році. На даний момент на етапі будівництва знаходяться 740 000 м2 нерухомості в Києві та Київській області на різних стадіях реалізації.

БІЛЬШЕ

технології будівництва

Ми використовуємо найкращі матеріали для оздоблення вентильованого фасаду — керамограніт та натуральний камінь. Керамічна цегла для стін — щоб всередині квартири було тепло взимку та прохолодно влітку. Енергозберігаючі панорамні вікна, щоб ніщо не заважало насолоджуватися видом на улюблене місто. Внутрішній дизайн, з любов’ю та хистом створений дизайн-бюро Anthracite. A136 Highlight House створюється для людей, яким потрібен найкращий будинок для досконалого життя.

БІЛЬШЕ

Новини та акції

Графік роботи відділу продажів 8 березня
06/03
Графік роботи відділу продажів 8 березня
БІЛЬШЕ
Травневі свята
24/04
Травневі свята
БІЛЬШЕ
Вітаємо Вас зі світлим святом Пасхи
27/04
Вітаємо Вас зі світлим святом Пасхи
БІЛЬШЕ