м. Київ, вул. Антоновича, 136-138Дивитись на мапі
Група компаній DIM

Група компаній DIM

Ми створюємо простори, в яких хочеться проводити вільний час. Наші проекти відрізняються продуманими концепціями та перевагами — це втілений затишок щасливого життя.
Група компаній DIM
DIM Group
ПРО ЗАБУДОВНИКА
Група компаній DIM – девелопер повного циклу, який надає послуги з проектування й будівництва, продажу та обслуговування нерухомості. На даний момент на етапі будівництва знаходяться 740 000 м2 нерухомості в Києві та Київській області на різних стадіях реалізації.

Проекти групи компаній DIM

Технології, що розширюють зону комфорту

Ми розглядаємо технології, якими наповнюємо будинок, не тільки як інженери. Ми шукаємо не просто технології, які полегшують життя, а ті, які роблять його абсолютно вільним! Вільним від найменших побутових складнощів, незалежним від будь-яких зовнішніх факторів.
Ми прекрасно розуміємо, що ви будете поспішати, але впевнені, що ви будете встигати. Ми знаємо, як складно управляти своїм часом в мегаполісі. Тому A136 Highlight House розташований у точці перетину ділових та особистих маршрутів, спеціально для того, щоб ваш час був максимально вашим.

СТРУКТУРА ГРУПИ КОМПАНІЙ DIM

До DIM входять будівельні компанії, архітектурне бюро The Walls, дизайн-бюро Anthracite, агентство нерухомості DIM Realt та керуюча компанія DIM Expert.
Група компаній DIM у цифрах
9
проектів
5
введених будинків
6
років на ринку
740
тис. м² проектів

TECHUMANITY

Це особливий підхід, коли кожна обрана будівельна інновація і технологія, кожне прийняте архітектурне рішення орієнтовані виключно на потреби, мрії та бажання сучасної людини.

Новини та акції

Графік роботи відділу продажів 8 березня
06/03
Графік роботи відділу продажів 8 березня
БІЛЬШЕ
Травневі свята
24/04
Травневі свята
БІЛЬШЕ
Вітаємо Вас зі світлим святом Пасхи
27/04
Вітаємо Вас зі світлим святом Пасхи
БІЛЬШЕ